Produkcja

Jeśli szukasz pracowni produkcyjnej, prześlij do nas zapytanie o wycenę. Napisz do nas na pracownia@banka-przepiorka.pl. Żeby przygotować dokładną wycenę produkcji potrzebujemy otrzymać następujące informacje:

  • rysunek techniczny zwymiarowany lub model 3D. Jeśli dysponujesz prototypem wykonanym z innego materiału lub z ceramiki poinformuj nas o tym. A może masz już formy i szukasz pracowni, która z ich wykorzystaniem przeprowadzi produkcję?
  • opis materiału – chcesz pracować z kamionką, czy z porcelaną? Jaki kolor ma mieć materiał i jakie mają być jego właściwości? Napisz nam jak będziesz używać produktu, czy ma być nieprzepuszczalny dla wody, czy może odporny na oddziaływanie wysokiej temperatury? Wszystkie szczegóły są istotne, pomogą nam w doborze i wycenie odpowiednich materiałów i sposobu produkcji.
  • technika wykonania: odlewnicza, koło garncarskie, lepienie ręczne. Czy zależy Ci na idealnej powtarzalności, czy wręcz przeciwnie – docenisz unikatowość każdego przedmiotu i ślad ręcznego wykonania.
  • Kolorystyka – prześlij nam Moodboard, na którym zobaczymy jakie kolory Cię interesują. Najlepiej zaproś nas do swojej tablicy na Pinterest lub wyślij kilka zdjęć przedmiotów, które Cię zainspirowały. Produkt, który chcesz zamówić ma być szkliwiony, czy może wykonany z surowej gliny?
  • Napisz ile sztuk produktu chcesz zamówić, czy będzie to zamówienie cykliczne, czy jednorazowe.
  • Napisz, czy chcesz umieścić na swoim produkcie logo lub inną grafikę. Jeśli tak, prześlij grafikę w pliku wektorowym. Napisz jaki rozmiar ma mieć grafika. Jaki kolor wydruku.

Jeśli nie znasz odpowiedzi na któreś z powyższych pytań i potrzebujesz naszej pomocy w zebraniu właściwych odpowiedzi, napisz. Zajmujemy się również projektowaniem i prototypowaniem. Opowiemy Ci jak może wyglądać cały proces.

Na każdą produkcję podpisujemy umowę o współpracy, w której określamy jej warunki. W zależności od wielkości zamówienia i kosztu potrzebnych materiałów przed rozpoczęciem pracy przyjmujemy 30-50% zadatku. Wystawiamy faktury VAT.