Dla architektów wnętrz

Wykonujemy aranżacje przestrzenne wg indywidualnego projektu. Jeśli masz pomysł na wykonanie ściany z ceramiczną dekoracją, stworzenie serii dodatków do wnętrza lub dużych obiektów rzeźbiarskich – napisz do nas, z chęcią podejmujemy się realizacji ciekawych projektów. Poniżej zdjęcie z naszej ostatniej realizacji. Przy stałej współpracy oferujemy umowę z prowizją dla architekta. Jeśli chcesz poznać szczegóły takiej współpracy, napisz do nas: pracownia@banka-przepiorka.pl

instalacja-ceramiczna

Wykonujemy umywalki na zamówienie. W naszym sklepie w sekcji umywalki zobaczysz wzory dostępne od ręki, jeśli do swojego wnętrza szukasz innego koloru, dobieramy kolory na zamówienie. Cena umywalki w standardowym kształcie i rozmiarze wykonywanej na zamówienie to 1600 PLN – inne kształty i rozmiary wyceniamy indywidualnie. W ramach realizacji oferujemy dwa podejścia do wykonania. Jeśli pierwszy produkt nie spełnia oczekiwań, wykonujemy w ramach umowy jego drugą wersję. W cenie znajduje się również jeden wybrany próbnik kolorów. Zapraszamy do zapoznania się z próbnikiem. Czas oczekiwania na wykonanie umywalki na zamówienie to 4 – 8 tygodni.

Realizację zamówień rozpoczynamy po otrzymaniu wpłaty 50% wartości zamówienia na podstawie faktury pro-forma. Wystawiamy faktury VAT.