Lokacje filmowe i fotograficzne

Szukasz fajnej lokacji filmowej albo miejsca na klimatyczną sesję zdjęciową?

 

Nasze studio to mega fotogeniczna, pięknie zaaranżowana przestrzeń z naturalnym światłem, wysokimi sufitami, przedwojenną cegłą i dużą ilością drewnianych aranżacji. 

Znajdujący się w przedwojennej kamienicy przy Grzybowskiej 47a lokal to miejsce przepełnione historią. Funkcjonalistyczna kamienica, w której znajduje się pracownia ukończona została na rok przed II wojną światową. To jeden z budynków, które w pierwszej linii sąsiadowały z Murem Warszawskiego Getta, którego linia ciągnęła się wzdłuż całej ulicy Grzybowskiej. Po wojnie przez wiele lat znajdował się tu znany wielu warszawiakom zakład tokarski, kilka lat po jego zamknięciu powstała tu klimatyczna pracownia ceramiki.

Grzybowska 47a to pracownia oraz showroom, przestrzeń ma trzy duże witryny, przez które wpada do środka piękne dzienne światło, wieczorem oświetlona jest szeregiem starych industrialnych lamp o ciepłej temperaturze barwowej. Na ścianach odsłonięta jest przedwojenna cegła, na podłodze leżą stare kafelki i szary gres. W wyposażeniu dużo ciepłych kolorów i drewna. Lokal ma wysokość ponad 5 m, a w jego rogu znajduje się drewniana antresola, z której rozpościera się ciekawy widok na całe wnętrze lokalu. Przestrzeń to idealny strzał dla miłośników klimatu wabi sabi.
Jeśli chcesz zorganizować u nas spotkanie plan zdjęciowy, imprezę  albo sesję zdjęciową - skontaktuj się z nami. Możesz wynająć na cały dzień lub pół dnia, mieć przestrzeń na wyłączność lub poprosić o naszą asystę i pomoc z aranżacją ceramicznych rekwizytów do zdjęć.

W studio jest prąd i gniazda 3-fazowe, z przepustowością 11kW.

Zapraszamy!