W listopadzie zapraszamy na cykl warsztatów poświęconych projektowaniu biżuterii ceramicznej. Spotkania odbywać się będą w każdą sobotę w godzinach 11:00 – 13:30. Cykl obejmuje 4 spotkania po 2,5 godziny. Idą święta, więc może to być fajny pomysł na przygotowanie prezentów dla przyjaciół. DIY zawsze cieszy!

Co będziemy robić?

Każdy warsztat dedykowany będzie innemu aspektowi procesu twórczego, zaczniemy od poszukiwania inspiracji i pomysłów oraz zapoznania się z możliwościami materiałów, dalej w oparciu o przygotowane projekty wykonamy biżuterię z mas ceramicznych. Biżuteria po pierwszym wypale w piecu znów wróci na nasz warsztat, gdzie wybierzemy odpowiednie szkliwa, farby lub szkła. Poszkliwione prace znów wrócą do pieca. Na ostatnim spotkaniu zajmiemy się wykończeniem, dobraniem odpowiednich komponentów, połączeniem ceramiki z metalem, lutowaniem, klejeniem. Po zakończonym cyklu warsztatów wrócicie do domu z niepowtarzalną, własnoręcznie wykonaną biżuterią. Zrealizujecie tyle pomysłów, ile przyniesie Wam wyobraźnia.

 

Jak się zapisać?

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach zgłoś się mailowo na: pracownia@banka-przepiorka.pl. Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty, wszystkie szczegóły wyślemy na maila. Minimalna liczba uczestników, niezbędna do otwarcia kursu to 3 osoby.

Liczba miejsc: 5
Cena: 350 PLN