Warsztaty ceramiczne

Praca z gliną otwiera umysł, pozwala oderwać się od codzienności, stymuluje myślenie abstrakcyjne, wpływa dobrze na pamięć, a przede wszystkim daje masę satysfakcji. Jeśli szukasz pomysłu na zrobienie czegoś dla siebie albo zastanawiasz się jak pobudzić w sobie kreatywność, przyjdź i zmierz się z gliną. Warsztaty adresowane są do osób dorosłych. Odbywają się w kameralnych grupach, nie większych, niż 8 uczestników, co pozwala na bliski i bezpośredni kontakt, ciekawe rozmowy i przestrzeń na wszystkie rodzące się pytania.

Kubeczki i talerze

do Twojej kuchni

Start: 11 stycznia

Na tych zajęciach zaprojektujesz swój własny zestaw naczyń do kuchni – oryginalne i jedyne w swoim rodzaju kubeczki i talerze. Przyjdź i wymyśl coś, co odmieni klimat w Twojej kuchni. 

Dowiedz się więcej >>

Kurs  zdobienia ceramiki

Start: 26 marzec

Kurs poświęcony jest w całości technikom zdobienia ceramiki, przeznaczony jest dla osób, które pracowały już kiedyś z gliną. Zapraszamy tu wszystkich, którzy wzięli wcześniej udział w kursie dla poczatkujących lub zdobyli swoje doświadczenie w innych miejscach. Na zajęciach poznacie 5 oryginalnych sposobów zdobienia ceramiki, dowiecie się też więcej o szkliwach i tlenkach.

Dowiedz się więcej >>

Kurs ceramiki

dla początkujących

Start: 6 luty

Na kursie nauczysz się podstaw pracy z gliną, poznasz rodzaje mas ceramicznych i sposoby ich wykorzystania, opanujesz różne techniki ręcznego formowania gliny i techniki zdobienia ceramiki. Załapiesz tu ceramicznego bakcyla i wrócisz po więcej.

Dowiedz się więcej >>

Weekendowe warsztaty

z ceramiką Raku

Start: 28 marzec

Ceramika raku to niezwykłe doświadczenie, które łączy w sobie czar plenerowego wypału i zaskoczenie płynące z zawsze niepowtarzalnych rezultatów. Raku to piękne przedmioty. Warsztat, na którym spotkamy się z tą techniką, czerpie inspiracje z kraju pochodzenia Raku, czyli z Japonii. Stworzymy na nim zestaw do picia herbaty.

Dowiedz się więcej >>

Pin It on Pinterest