Warsztaty ceramiczne

 

Praca z gliną otwiera umysł, pozwala oderwać się od codzienności, stymuluje myślenie abstrakcyjne, wpływa dobrze na pamięć, a przede wszystkim daje masę satysfakcji. Jeśli szukasz pomysłu na zrobienie czegoś dla siebie albo zastanawiasz się jak pobudzić w sobie kreatywność, przyjdź i zmierz się z gliną. Warsztaty adresowane są do osób dorosłych. Odbywają się w kameralnych grupach, nie większych, niż 8 uczestników, co pozwala na bliski i bezpośredni kontakt, ciekawe rozmowy i przestrzeń na wszystkie rodzące się pytania.

W związku z ograniczeniami spowodowanymi COVID-19 nabór na wszystkie krusy został wstrzymany do odwołania.


Na zajęcia w ramach CERAMICZNYCH WTORKÓW zapraszamy tylko osoby z wykupionym już karnetem. W  najbliższym czasie planujemy całkowite zawieszenie tych zajęć. Ci z Was, którzy mają już wykupiony karnet na CERAMICZNY WTOREK będą go mogli wykorzystać do końca roku 2020. Wymagamy też rezerwacji miejsc za pomocą formularza dostępnego na stronie CERAMICZNYCH WTORKÓW – osoby bez rezerwacji nie będą mogły wziąć udziału w zajęciach. Przepraszamy za te niedogodności, ale tylko w ten sposób możemy pozostać dla Was otwarci – liczymy na zrozumienie.

Ceramiczne wtorki  – warsztaty otwarte

W każdy wtorek od 12 do 21

W każdy wtorek o godzinie 12:00 otwieramy pracownię na ceramiczny FreeStyle. Jeśli nie możesz żyć bez ceramiki, potrzebujesz spontanicznie tworzyć, lepić albo toczyć na kole to wtorek w naszej pracowni jest dla Ciebie.

Dowiedz się więcej >>

Weekendowe warsztaty

z ceramiką Raku

– soboty –

Start:  24 październik

Ceramika raku to niezwykłe doświadczenie, które łączy w sobie czar plenerowego wypału i zaskoczenie płynące z zawsze niepowtarzalnych rezultatów. Raku to piękne przedmioty. Warsztat, na którym spotkamy się z tą techniką, czerpie inspiracje z kraju pochodzenia Raku, czyli z Japonii. Stworzymy na nim zestaw do picia herbaty.

Dowiedz się więcej >>

ceramics-workshop-in-english

Kurs ceramiki

II stopnia

– czwartki –

Start: 22 października

Kurs  ceramiki II stopnia przeznaczony jest dla osób, które wcześniej wzięły udział w zajęciach “Kurs ceramiki dla początkujących” – poznasz na nim międzu innymi bardziej zaawansowane techniki dekorowania ceramiki i pracy z masami ceramicznymi.

Dowiedz się więcej >>

kurs zdobienia ceramiki

Kurs ceramiki

dla początkujących

– środy –

Start: 11 listopada

Na kursie nauczysz się podstaw pracy z gliną, poznasz rodzaje mas ceramicznych i sposoby ich wykorzystania, opanujesz różne techniki ręcznego formowania gliny i techniki zdobienia ceramiki. Załapiesz tu ceramicznego bakcyla i wrócisz po więcej.

Dowiedz się więcej >>