GRZYBOWSKA 47A

GRZYBOWSKA 47A

Bańka i Przepiórka to niewielka pracownia ceramiczna, którą możecie odwiedzić na warszawskiej Woli. Zajmujemy się projektowaniem ceramicznej biżuterii, rzeźbą oraz ceramiką użytkową. Na naszej stronie znajdziecie przedmioty, które są aktualnie na sprzedaż, ale oczywiście projektujemy też na zamówienie. 

Grzybowska 47a to również sklep stacjonarny, gdzie możecie kupić powstające w naszej pracowni prace.

Prowadzimy pracownię otwartą, można więc do nas przyjść z własnym pomysłem, skorzystać z przestrzeni, narzędzi, koła garncarskiego i rady a przede wszystkim swobodnie oddać się pracy twórczej. Prowadzimy też warsztaty ceramiczne.

Pracownia to 40 metrów przestrzeni roboczej, są tu narzędzia do pracy z gliną, miejsce do szkliwienia wypalonych prac, przygotowania form.  Dysponujemy też podstawowym zestawem narzędzi do obróbki drewna i metalu, bo lubimy łączyć wszystkie trzy techniki. Na miejscu jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 19:00 oraz w soboty od godz. 12:00 do 17:00, w każdym innym terminie można się z nami umówić telefonicznie.  >> KONTAKT

WARSZTATY ZE ZNAJOMYMI

Jeśli chcesz zaprosić znajomych lub rodzinę do wspólnej przygody z gliną, skontaktuj się z nami. Napisz parę słów o tym, kim jesteście i powiedz na jaką okoliczność chcecie się spotkać, my zaproponujemy spotkanie, które sprawi wam dużo frajdy.

WARSZTATY CERAMICZNE

We wtorki o godz. 18:00 prowadzimy warsztaty ceramiczne dla dorosłych.

wypał na bisquit

Prace wypalamy w piecu komorowym Nabertherm o pojemności 160 litrów. Piec osiąga maksymalną temperaturę 1300°C i wyposażony jest w programator zdolny obsługiwać aż 20 segmentów, pozwala to na różne eksperymenty np. ze szkliwem krystalicznym.

WYPAL U NAS

Możesz od nas wynająć cały piec i wypalić w nim prace o wysokości 60 cm i szerokości 50 cm,  a jeśli nie potrzebujesz całego pieca, wypalamy na kilogramy. Prace ważymy przed włożeniem do pieca, jedynie te wypalane na stojakach, takie jak biżuteria, ważymy po wypale razem ze stojakiem. 

CENNIK WYPAŁÓW

CENNIK WYPAŁÓW

BISKWIT 800 – 900 °C

standard 7 PLN/kg
cały piec 150 PLN

SZKLIWO 1020 – 1080 °C

standard 10 PLN/kg
prace małoformatowe (biżuteria) 15 PLN/kg
cały piec 170 PLN

SZKLIWO 1200 – 1280 °C

standard 13 PLN/kg
prace małoformatowe (biżuteria) 18 PLN/kg
cały piec 200 PLN

Pin It on Pinterest