SKALBMIERSKA 13

SKALBMIERSKA 13

Bańka & Przepiórka to niewielka pracownia ceramiczna, którą możecie odwiedzić na warszawskich Bielanach. Zajmujemy się projektowaniem ceramicznej biżuterii, rzeźbą oraz ceramiką użytkową. Na naszej stronie znajdziecie przedmioty, które są aktualnie na sprzedaż, ale oczywiście projektujemy też na zamówienie. 

Skalbmierska 13 to również sklep stacjonarny, gdzie możecie kupić powstające w naszej pracowni prace.

Prowadzimy pracownię otwartą, można więc do nas przyjść z własnym pomysłem, skorzystać z przestrzeni, narzędzi, koła garncarskiego i rady a przede wszystkim swobodnie oddać się pracy twórczej. Prowadzimy też warsztaty ceramiczne.

Pracownia to 40 metrów przestrzeni roboczej, są tu narzędzia do pracy z gliną, miejsce do szkliwienia wypalonych prac, przygotowania form,  dysponujemy też podstawowym zestawem narzędzi do obróbki drewna i metalu, lubimy łączyć wszystkie trzy techniki. Na miejscu jesteśmy od poniedziałku do piątku, zazwyczaj w godzinach 12:00 – 18:00, w każdym innym terminie można się z nami umówić telefonicznie.  >> KONTAKT

WARSZTATY ZE ZNAJOMYMI

Jeśli chcesz zaprosić znajomych lub rodzinę do wspólnej przygody z gliną, skontaktuj się z nami. Napisz parę słów o tym, kim jesteście i powiedz na jaką okoliczność chcecie się spotkać, my zaproponujemy spotkanie, które sprawi wam dużo frajdy.

Skontaktuj się z nami

WARSZTATY CERAMICZNE

We wtorki o godz. 18:00 prowadzimy warsztaty ceramiczne dla dorosłych.

Zapisz się
}
}
}
}

PRACOWNIA NA GODZINY

Jeśli chcesz przychodzić regularnie, wykup karnet na 12 godzin dostępu do pracowni, do wykorzystania w czasie dwóch miesięcy. Karnet obejmuje materiały dostępne na miejscu, daje możliwość korzystania z koła garncarskiego oraz  zapewnia wypał 3 kg prac.

cena karnetu: 250 PLN

Możesz też kupić karnet na 12 godzin nie obejmujący naszych materiałów, koszt takiego karnetu to 150 PLN, ten karnet nie obejmuje wypału prac.

Albo skorzystaj z jednorazowego wejścia, jego koszt z materiałami to 60 PLN.

PRACOWNIA NA GODZINY

Jeśli chcesz przychodzić regularnie, wykup karnet na 12 godzin dostępu do pracowni, do wykorzystania w czasie dwóch miesięcy. Karnet obejmuje materiały dostępne na miejscu, daje możliwość korzystania z koła garncarskiego oraz zapewnia wypał prac.

cena karnetu: 250 PLN

Możesz też kupić karnet na 12 godzin nie obejmujący naszych materiałów, koszt takiego karnetu to 150 PLN, ten karnet nie obejmuje wypału prac.

Albo skorzystaj z jednorazowego wejścia, jego koszt z materiałami to 60 PLN.

Prace wypalamy w piecu komorowym Nabertherm o pojemności 160 litrów. Piec osiąga maksymalną temperaturę 1300°C i wyposażony jest w programator zdolny obsługiwać aż 20 segmentów, pozwala to na różne eksperymenty np. ze szkliwem krystalicznym.

WYPAL U NAS

Możesz od nas wynająć cały piec i wypalić w nim prace o wysokości 60 cm i szerokości 50 cm,  a jeśli nie potrzebujesz całego pieca, wypalamy na kilogramy. Prace ważymy przed włożeniem do pieca, jedynie te wypalane na stojakach, takie jak biżuteria, ważymy po wypale razem ze stojakiem. 

CENNIK WYPAŁÓW

CENNIK WYPAŁÓW

BISKWIT 800 – 900 °C

standard 7 PLN/kg
cały piec 150 PLN

SZKLIWO 1020 – 1080 °C

standard 10 PLN/kg
prace małoformatowe (biżuteria) 15 PLN/kg
cały piec 170 PLN

SZKLIWO 1200 – 1280 °C

standard 13 PLN/kg
prace małoformatowe (biżuteria) 18 PLN/kg
cały piec 200 PLN

Bańka & Przepiórka

Pin It on Pinterest