Zarezerwuj miejsce

przy stole

Ceramiczne Wtorki

WAŻNE, PRZECZYTAJ ZANIM SIĘ ZAPISZESZ: Na zajęcia zapraszamy tylko osoby z wykupionym już karnetem. W związku z wzrastającą ilością zakażeń koronawirusem w Polsce, w  najbliższym czasie planujemy zawieszenie ceramicznych wtorków. Ci z Was, którzy mają już wykupiony karnet na nasze zajęcia będą go mogli wykorzystać do końca roku 2020.

Ze względu na obowiązujące nas wszystkich ograniczenia związane z COVID-19 przypominamy też o obowiązku noszenia w trakcie zajęć maseczek zasłaniających nos i usta. Dla Waszego bezpieczeństwa zredukowaliśmy liczbę dostępnych na zajęciach miejsc, tak żebyśmy mogli zachować wymagany dystans pomiędzy uczestnikami. Wymagamy też rezerwacji miejsc za pomocą poniższego formularza, żeby móc kontrolować liczbę uczestników – osoby bez rezerwacji nie będą mogły wziąć udziału w zajęciach. Przepraszamy za te niedogodności, ale tylko w ten sposób możemy pozostać dla Was otwarci – liczymy na zrozumienie.

W każdy wtorek o godzinie 12:00 otwieramy pracownię na ceramiczny FreeStyle. Jeśli nie możesz żyć bez ceramiki, potrzebujesz spontanicznie tworzyć, lepić albo toczyć na kole to wtorek w naszej pracowni jest dla Ciebie. Jesteśmy otwarci przez cały dzień, od 12:00 do 21:00 i jesteśmy tu dla Ciebie. Zarezerwuj miejsce przy stole i przyjdź.

Wieczorem o godzinie 18:00 rozpoczynamy trzygodzinny blok warsztatowy, tu razem pracujemy nad wspólnymi projektami, uczymy się nowych technik pracy z ceramiką lub realizujemy indywidualne projekty. Jeśli interesują Cię zajęcia w grupie, z instruktarzem zarezerwuj wejście na cały trzygodzinny blok.

Cena to 100 PLN za 3 godzinny blok. Możesz też kupić karnet na 4 trzygodzinne wejścia za 300 PLN.  Zapłacisz na miejscu – kartą lub gotówką.

Przy stole dostępnych jest maximum 6 miejsc – przed każdym wejściem zarezerwuj miejsce w formularzu poniżej!

Przy kole dostępne jest jedno miejsce – przed każdym wejściem zarezerwuj miejsce w formularzu poniżej!

Sagenda is loading...

jeśli masz jakieś pytania
skontaktuj się z nami!